Rada i Zarząd Małopolskiego Stowarzyszenia Doradztwa Rolniczego w Krakowie zs. w Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja oraz Instytut Rozwoju Obszarów Wiejskich w Krakowie serdecznie zapraszają do udziału w konferencji nt. Doradztwo rolnicze na rzecz rozwoju wsi i rolnictwa w niepodległej Polsce oraz spotkanie towarzyskie z okazji Jubileuszu 25. lecia naszego Stowarzyszenia, które odbędzie się 28-29 września 2018 r. w Centrum Szkolenia Leśnego Zakładu Doświadczalnego UR w Krynicy Zdroju, ul. Ludowa 10.

 

Patronat Honorowy naszej konferencji objął Pan Stanisław Sorys – Wicemarszałek Województwa Małopolskiego.
MSDR pokrywa koszty udziału, wyżywienia i noclegu. Wyjazd z Krakowa do Krynicy autokarem planowany jest 28 września o godz. 10:30 z ul. Ingardena (obok budynku Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt).

Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o potwierdzenie udziału w konferencji, dojazdu autokarem z Krakowa oraz noclegu w nieprzekraczalnym terminie do 14 września 2018 r. u Tadeusza Biedrońskiego – tel. 608 345 383; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Jana Boczkowskiego – tel. 608 212 007; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania: